online.timpani.com.tr

Hakkımızda

1 Mart 2003 tarihinden bu yana İstinye’deki mağazamızda faaliyetimizi sürdürüyoruz. Mağazamızın giriş katında çok değer verdiğimiz aksesuarlar (kablolar, sigortalar, cereyan filtreleri, lambalar, konektörler…) yer alıyor. Üstekki iki katta ise on farklı sistem kurulu. Sistemler hiçbir zaman sabit değil, ziyaretçilerimizin isteği veya bizim önerilerimiz doğrultusunda, kablolarını, amplilerini, kaynaklarını, hoparlörlerini değiştirerek müşterilerimizin beklentilerine, zevklerine, bütçelerine, dinleti mekânlarına en uygun sistemi oluşturmaya çalışıyoruz. En ufak aksesuarına kadar her şeyi dinletiyor, farklarını duyuruyoruz. Farkını duymadığınız bir ürüne yatırım yapmayın diyoruz.
 
Firmamızı kurduğumuz ilk yıl “Felsefemizi” kaleme almıştık:
Metin bugün de tazeliğini tümüyle koruyor ve her satırına tekrar tekrar imzamızı atabiliriz.
Bir paragrafında şöyle demişiz:
 
“Markalar kargaşası içinde bizim bir filtre görevi görmemiz ve kalite/fiyat oranları en yüksek ekipmanları bulup müşterilerimize sunmamız gerektiğine inanıyoruz. Bu konudaki arayışlarımız hep devam edecek. Hiçbir ekipmanın sesini enine boyuna test etmeden markalarımız arasına katmıyoruz. Öncelikle bizim beğenimizi kazanamamış hiçbir markayı müşterilerimize sunmuyoruz.”
 
Online alışveriş sitemizde de aynı felsefeyi devam ettirmeye ve siteyi cihaz kalabalığına dönüştürmemeye karar verdik. Kendi distribütörü olduğumuz markalar dışında beğendiğimiz birkaç markanın birkaç ürününe daha yer verdik.
 
“İyi çalan sistemler müzik dinleme şevkini artırır ve müzikle birlikte geçen daha uzun, daha keyfli, daha mutlu süreler anlamına da gelebilir. Bütün bunlardan bizim mutluluk sattığımız çıkarımına varmak ne derece kabul edilebilir bir varsayımdır bilemiyoruz ama yine de düşüncesi fena gelmiyor.” (Felsefemizin son paragrafından alıntı).
 
SSL, American Express, Visa, Mastercard, EFT, Havale PayU, Axess, Bonus, Card Finans, Maximum, Paraf, World, Banka Asya
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.