Network Player-Dac - iFi Audio - iFi Audio Neo Stream
Yeni
iFi Audio

iFi Audio Neo Stream

63.369,60
%
60.201,12
  • Stok Kodu iFi Audio Neo Stream
  • Stoklarımızda
Fiyatı Düşünce Haber Ver
Adet
63.369,60 'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.

iFi Audio Neo Stream

Tutkulu meraklılar için tutkulu meraklılar tarafından dizayn edilip üretildi.

NEO Stream, optimum çok yönlülük ve sonik performans sağlamak için üretilmiştir.

Fiyat etiketinden çok daha fazlasını harcamadan; daha önce ulaşılamayan bir ses seviyesi sunmak için streamer cihazımızın kalbini ödüllü DAC ımızla birleştirdik. Sadece amfi ve hoparlör ilavesi ile tüm akışları dinleyebilirsiniz.

Kesinlikle farklı. Dijital olarak yıkıcı.
Tescilli teknolojiyi kullanmamız, NEO Stream'i belirgin şekilde farklı kılar.

Dışarıdan "Satın alınan" platform yok. Belirli bir kontrol uygulaması yok.

Tamemen kendi akış motorumuz. Kesintisiz çalışma ve mükemmel ses performansı için tamamen optimize edilmiş yapı.

İşlevsel ve ses açısından, müziklerini kendi seçtikleri kontrol uygulaması veya müzik platformu aracılığıyla olağanüstü ses kalitesiyle deneyimlemek isteyen tutkulu müzik severler için ideal bir cihazdır.

Kesintisiz akış
* Roon Ready – Roon Ready sertifikası, NEO Stream'in doğrudan bir Roon ortamına yerleştirildiği ve Roon yazılımıyla sorunsuz bir şekilde çalıştığı anlamına gelir.
* DNLA/UPnP – NEO Akışını kontrol etmek ve çevrimiçi hizmetlerden ses içeriğine erişmek için herhangi bir DLNA/UPnP uyumlu uygulamayı (BubbleUpnP, connect, Audirvana vb.) kullanarak seçiminizi yapın.
* Tidal Connect ve Spotify Connect – Doğrudan bu entegre çevrimiçi müzik hizmetlerinden müzik çalın.
* Apple Airplay – Apple cihazlarından kolay aktarım.
* NAA operasyonu – "Network Audio Adapter" Ciddi bir meraklı mı? NEO Stream, bir Ağ Ses Adaptörü olarak çalışabilir. Wi-Fi veya Ethernet kablosu üzerinden alınan ses verisi paketlerini işleme uygulamadan doğrudan bağlı DAC'ye yönlendirir.
* NAS sürücüsü – "Stream-iFi" uygulamasını kullanarak yerel bir depolama cihazına bağlanın ve müziklerinizi çalın.

 

NEO Stream from iFi audio  

Özel DAC
NEO Stream'in entegre DAC aşaması, müzik keyfinizi başka bir düzeye taşıyor.

Dört kanallı True Native yüksek çözünürlüklü DAC tasarımı – PCM 768kHz ve DSD 512'yi destekler,

Güçlü 16 çekirdekli XMOS işlemci – tam MQA kod çözme gerçekleştirir (384 kHz'e kadar)

DAC çipinin dört kanallı True Native tasarımı sayesinde, PCM ve DSD ayrı yollar izler ve analog dönüştürmeye kadar doğrudan yerel formlarında "biraz mükemmel" kalır.

DSD söz konusu olduğunda, PCM'ye dönüştürme veya çok bitli işleme uygulaması yoktur. Bu alışılmadık bir durumdur ve NEO Stream'i DSD'ye sadık olanlar için mükemmel bir seçim haline getirir.

 

?????????iFi Audio Neo Stream ???????- U-Audio ????  

Eşsiz optik LAN
Wi-Fi'ye güvenmek yerine ağ yönlendiricinize kabloyla mı bağlanıyorsunuz? NEO Stream, RJ45 ve M12 bağlantı noktalarının yanı sıra benzersiz bir seçenek içerir - optik LAN. Bu bizim kendi teknolojimiz. OptiBox alıcı-vericisini yönlendiriciye ve NEO Stream'i bir optik kablo aracılığıyla OptiBox'a bağlayın. Hem OptiBox hem de kablo dahildir.

Yönlendirici ve aktarıcı arasında mümkün olan en yüksek kaliteli dijital ses bağlantısından yararlanın.

10 Gb/sn'ye varan ultra hızlı veri hızları
Ultra çözünürlüklü sesin bit-mükemmel iletimi
1 km'ye kadar mesafelerde minimum bozulma
Yönlendiriciden gelen LAN sinyali, OptiBox tarafından yeniden üretilir, yeniden saatlenir ve yeniden dengelenir; sıfır parazitik kapasitans ve endüktans ile gerçek galvanik izolasyon uygulanır.

 

 

Esnek Bağlantı Yapısı
Girişler

802.11a/b/g/n/ac destekli çift bant Wi-Fi alımı (2,4 GHz ve 5 GHz)

Gigabit Ethernet (LAN)

1 x RJ45; 1 adet M12; 1x Optik LAN (daha fazla bilgi için aşağıya bakın)

2 x USB-A (USB2.0 ve SuperSpeed USB3.0 desteklenir)

1 x USB-C sistem güncelleme bağlantı noktası (OTA – Kablosuz – güncellemeler de mevcuttur)
 

Çıkışlar

Analog – 1x stereo RCA; 1x 4,4 mm dengeli
Ultra çözünürlüklü dijital (PCM 768kHz, DSD512)

1 x HDMI-I2S 

1 x  USB-A (USB3.0)

1 x Yüksek çözünürlüklü S/PDIF dijital (PCM 192kHz)

1 x Optik

1 x Koaksiyel

1 x AES/EBU

Birkaç farklı ayar ile kullanıcıların NEO performansını sistemlerine ve istedikleri şekle göre uyarlamasına olanak tanır.

Özel Modlar, işlemi tek bir kullanım moduna odaklayarak performansı optimize eden bireysel ayarlardır. Roon, Tidal Masters, DLNA ve NAA için özel ayarların yanı sıra çoklu platform kullanımı için genel bir mod vardır.

Her biri ses üzerinde ince ancak açıkça fark edilebilir bir etkiye sahip olan, kullanıcı tarafından seçilebilen dört dijital filtre, kişisel zevke ve müzik seçimine göre değiştirilebilir:

Bit-Perfect
GTO (Gibbs Transient Optimised)
Minimum Phase
Standard

Gürültüye SON
NEO Stream, ses sinyalindeki gürültüyü ve bozulmayı ortadan kaldırmak için özenle tasarlanmıştır:

USB bağlantı noktaları, ANC II aktif gürültü önleme teknolojimizi kullanır
S/PDIF çıktıları, iPurifier teknolojisini içerir
Dijital sinyal, titreşimi ortadan kaldırmak için femto-hassas GMT (Global Master Timing) saatimiz tarafından düzenlenir.
Retina sınıfı TFT ekran, SilentLine tasarımına sahiptir, bu nedenle ses sinyaliyle hiçbir elektriksel gürültü karışmaz
Düşük ESR'ye, yüksek doğrusallığa ve düşük gürültüye sahip devre bileşenleri, mükemmel ses kalitesi anlamına gelir
Yüksek PSRR'ye (Güç Kaynağı Reddetme Oranı), düşük boşta akıma ve düşük düşmeye eşit düşük güç kaynağı gürültüsüne sahip voltaj regülatörleri ve filtreleme verimliliğini artırmak için senkron 1,2 MHz yüksek hızlı güç kaynağı denetleyicisi, güç kaynağı gürültüsünün yok denecek kadar düşük olduğu anlamına gelir.

NEO Stream daha fazla netlik ve dokuya ve daha dinamik ve ilgi çekici bir performansa sahiptir - oldukça basit bir şekilde, tıpkı sanatçının amaçladığı gibi müziği daha fazla duyarsınız.

 

XMOS 16 Çekirdekli çip, USB dijital girişi aracılığıyla alınan ses verilerini işler.

Bu yeni düşük gecikmeli XMOS mikrodenetleyici, büyük ölçüde geliştirilmiş işlem gücüne sahiptir. Mevcut nesil sekiz çekirdekli yongalarla karşılaştırıldığında, bu yeni 16 çekirdekli IC, en yeni SuperSpeed USB standardının yanı sıra iki kat saat hızı (2000MIPS) ve dört kat bellek (512KB) sunar.

iFi'nin şirket içi dijital geliştirme ekibi, ses kalitesini optimize etmek ve NEO Stream'de kullanılan Burr-Brown yonga seti ile mükemmel bir ortaklık sağlamak için XMOS bellenimini programladı.

     
 

Yüksek çözünürlüklü ses desteği, True Native® oynatma ile son teknoloji ürünüdür. 32-bit/768kHz'e kadar PCM verilerini, DSD512'ye kadar DSD'yi ve tek ve çift hızlı DXD'yi işler.

Burr-Brown DAC çipinin dört kanallı True Native tasarımı sayesinde, PCM ve DSD ayrı yollar kullanır - bu, DSD'nin ve PCM'nin analog dönüştürmeye kadar yerel biçiminde "biraz mükemmel" kalmasını sağlar. Bu, diğer markaların tüm DAC cihazlarında geçerli değildir - DSD uyumluluğu belirtilse bile, bu tür birçok DAC, DSD sinyallerini PCM'ye dönüştürür.

     
  Roon Ready ağ cihazları, Roon'un yerleşik akış teknolojisine sahiptir ve ağ akışında en yüksek düzeyde kalite ve performans sağlamak için Roon Labs tarafından onaylanmıştır.
     
  MQA, orijinal ana kaydın sesini sunan ödüllü bir İngiliz teknolojisidir. Ana MQA dosyası tamamen doğrulanmıştır ve akış veya indirme için yeterince küçüktür. NEO Stream, MQA sesini almak ve kodunu çözmek ( Receive & Decode ) ve ana düzeyde ses sağlamak için MQA teknolojisini kullanır.
     
 

NEO Stream'in analog devresi, simetrik bir çift kanallı çıkış aşaması ile dengeli bir tasarıma sahiptir.

Maliyeti ve karmaşıklığı nedeniyle genellikle daha büyük ve daha pahalı amplifikatörler için ayrılmış olan bu topoloji, sol ve sağ kanalları tamamen ayırarak sinyal yolundaki çaprak parazit ve standart parazitleri azaltır.

     
  GMT (Küresel Ana Zamanlama) femto-hassasiyetli saatimiz ve akıllı bellek arabelleğimiz dahil olmak üzere kapsamlı titreşim giderme teknolojileri; dijital birimlere uygulanır. Bu, titreşimi kesin olarak çözen, tamamen "kullanıma hazır" sistematik bir dijital çözümü temsil eder
     
 

TDK C0G (Sınıf 1 seramik) kapasitörler, rezonans devre uygulamaları için yüksek kararlılık ve düşük kayıplar sunar.

Saf, frekans sabit kapasitansın teorik idealine daha da yaklaşan bu kapasitörler, kapasitör kaynaklı distorsiyonu yok denecek kadar düşük seviyelere indirir.

     
  Toplam 5.410 uF'ye ulaşan Panasonic OS-CON kapakları, çok düşük Eşdeğer Seri Direnç (ESR), mükemmel gürültü azaltma kapasitesi ve frekans yanıtı özellikleri sağlar. Ek olarak, OS-CON'ların ömrü uzundur ve elektrolit katı olduğu için ESR'si düşük sıcaklıklarda bile çok az değişir.
     
  Tantalum kapasitörler, tercih ettiğimiz birinci sınıf bileşenlerin başka bir örneğidir. Bu polarize elektrolitik kapasitörler, üstün frekans ve kararlılık özelliklerine sahiptir ve bu da onlara süper yüksek hacimsel verimlilik sağlar.
     
  muRata kontrol tipi, düşük ESR yüksek Q çok katmanlı kapasitörler. Murata'nın "ESR kontrolü" yönü özel bir şey. Gürültü bastırma yetenekleri etkileyicidir.
     
  Texas Instruments'ın düşük gürültülü IC'leri, harika birleşik kazanç bant genişliği, çok düşük gürültü ve bozulma, yüksek çıkış sürücü kapasitesi, Ortak mod ve 100 dB'nin üzerinde Güç Kaynağı Reddetme Oranları, geniş maksimum çıkış salınım bant genişlikleri ve yüksek dönüş hızları sunar.
2 Taksit3 Taksit4 Taksit
31,684,80 x 2Toplam : 63,369,60 TL21,123,20 x 3Toplam : 63,369,60 TL17,524,86 x 4Toplam : 70,099,44 TL
31,684,80 x 2Toplam : 63,369,60 TL21,123,20 x 3Toplam : 63,369,60 TL17,524,86 x 4Toplam : 70,099,44 TL
31,684,80 x 2Toplam : 63,369,60 TL21,123,20 x 3Toplam : 63,369,60 TL17,524,86 x 4Toplam : 70,099,44 TL
31,684,80 x 2Toplam : 63,369,60 TL21,123,20 x 3Toplam : 63,369,60 TL17,524,86 x 4Toplam : 70,099,44 TL
31,684,80 x 2Toplam : 63,369,60 TL21,123,20 x 3Toplam : 63,369,60 TL17,524,86 x 4Toplam : 70,099,44 TL
31,684,80 x 2Toplam : 63,369,60 TL21,123,20 x 3Toplam : 63,369,60 TL17,524,86 x 4Toplam : 70,099,44 TL
31,684,80 x 2Toplam : 63,369,60 TL21,123,20 x 3Toplam : 63,369,60 TL17,524,86 x 4Toplam : 70,099,44 TL
31,684,80 x 2Toplam : 63,369,60 TL21,123,20 x 3Toplam : 63,369,60 TL17,524,86 x 4Toplam : 70,099,44 TL

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Beğenebileceğinizi Düşündük

SSL, American Express, Visa, Mastercard, EFT, Havale PayU, Axess, Bonus, Card Finans, Maximum, Paraf, World, Banka Asya
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.