Network Player-Dac - Lindemann - Lindemann Music Book Source II
Yeni
Lindemann

Lindemann Music Book Source II

159.140,80
%
151.183,76
  • Stok Kodu Lindemann Music Book Source II
  • Stoklarımızda
Fiyatı Düşünce Haber Ver
Adet
159.140,80 'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.

Lindemann Music Book Source II
Yeni Jenerasyon ileri teknoloji

İşte buradasınız: Musicbook SOURCE II, ses kalitesiyle ilgili en yüksek talepleri bile karşılayan çok yönlü bir sinyal kaynağıdır. Akış hizmetlerinden " stream " hizmetlerinden veya bir müzik sunucusundan, CD'lerden veya LP'lerden müzik olsun, uygulama aracılığıyla kullanımı son derece kolaydır. Kulaklık sevenler de paralarının karşılığını entegre kulaklık amplifikatörü ile alır.  Source II Kalitesiyle kendi sınıfında yeni standartları tanımlıyor. Ayrıca plak severler için mükemmel bir fono MM girişine sahiptir.

Musicbook SOURCE'unuzu Musicbook POWER gibi uygun bir güç amplifikatörüne veya doğrudan aktif hoparlörlere bağlayın ve bundan sonra müziğin keyfini en güzel şekilde çıkaracaksınız: ayrıntılı olarak zengin ama yine de rahat yormayan bir ses ile... 

Musicbook SOURCE II'nin tüm işlevleri, Android ve iOS için mevcut olan yeni geliştirilen LINDEMANN uygulaması aracılığıyla, tabletler için de özellikle berrak manzara modunda rahatlıkla kontrol edilebilir. Uygulama, çeşitli kaynaklar üzerinde anlaşılması kolay bir kontrol sunar. Cihaz ayarları için kapsamlı bir menü, Musicbook'un çalışmasını 1-2-3 kadar kolay hale getirir. Entegre çoklu oda işlevi, birden fazla Lindemann cihazının farklı odalarda aynı anda veya ayrı ayrı çalıştırılmasına olanak tanır. Spotify Connect, TIDAL Connect, Qobuz, Deezer ve HighResAudio arasında seçim yapabilirsiniz. İnternet radyosuna ek olarak, birçok farklı sağlayıcıdan podcast'leri dinleme imkanı da vardır.

İlgili tüm işlevler, birlikte verilen uzaktan kumandayla da kontrol edilebilir.

Teknoloji
Musicbook SOURCE II'nin devresi, yüksek performanslı akış platformu etrafında tasarlanmış ve optimum ses kalitesi için ince ayar yapılmıştır.

Musicbook SOURCE'un dijital-analog dönüştürücüsünde, tüm zamanların en iyi sese sahip dönüştürücü öğelerinden biri olan Japon dijital uzmanı AKM'nin AK4493'ünü kullanıyoruz. Bu dönüştürücü metrolojik olarak son derece düşük distorsiyon değerleri ve müzikal olarak doğal tınılar, mükemmel bir zamanlama ve müzikalitei ile ünlüdür. Dönüştürücü ( DAC ) blokları mono modda çalıştırılır, yani her kanalın kendi D/A dönüştürücüsü vardır. Ama dahası var! Gerçek dönüştürmeden önce, tüm dijital giriş sinyalleri, bir MEMS femto-saati aracılığıyla ultra hassas yeniden örneklemeye gönderilir. Bu şekilde oluşturulan veriler kesinlikle titreşimsizdir: dijital müzikle mükemmel ses için temel ön koşul! Ek bir iyileştirme, tüm verileri 1 bitlik bir sinyale (DSD) dönüştürme imkanı sunar.

Müzik açısından bakıldığında, bu çalışma modu pastanın üzerindeki kremadır ve oda müzik reprediksiyonunda tamamen yeni bir ses boyutu açar.

SOURCE II'nin analog preamp'ı tamamen analog bir ses seviyesi kontrolü kullanır. Analog kaynaklar analog etki alanında işlenir. Dahili phono MM preamp, olağanüstü bir müzikal reprodüksiyon sunar ve yapı olarak çok beğenilen Limetree Phono ile aynıdır. Musicbook'un kulaklık amplifikatörü de sesi en iyi şekilde sunar ve zorlu kulaklıklar için bile yeterli çıkış gücüne sahiptir.

Musicbook'un güç kaynağı, parazitsiz ve gürültüsüz bir performans için yeni ölçütler belirliyor. Tüm işlevsel alanlar, 10 µV'den daha düşük gürültü voltajına sahip tescilli, ultra düşük gürültülü voltaj regülatörleriyle donatılmıştır. Bu nedenle, Müzik Kitabı'nın bireysel öğeleri arasında herhangi bir gürültü oluşmaz.

DSD-Yeniden örnekleme
Dijital bir bileşenin sesi için öncelikle belirleyici olan dijital/analog dönüştürücüdür. Bu nedenle LINDEMANN, Musicbook SOURCE ile yepyeni bir çığır açıyor.

DSD modunda, kaynaktan bağımsız olarak tüm dijital giriş sinyalleri, delta-sigma dönüşümüne dayalı bir yeniden örnekleme işlemi aracılığıyla yüksek çözünürlüklü 1 bitlik bir sinyale (DSD 256) dönüştürülür. Çözünürlük, CD'den 256 kat daha yüksektir. Dönüştürücü bloklarındaki basit bir filtreleme ile bu sinyal, dijital filtrelerden veya dijital ses kontrolünden herhangi bir müdahale olmaksızın, doğrudan bir analog sinyale dönüştürülür. Tamamen dijital sinyal işlemcileri (DSP) ve ses üzerindeki olumsuz etkileri olmadan yapıyoruz. Filtreleme ve seviye kontrolü tamamen analog bir alanda gerçekleşir. Dönüştürücünün bu “dekonstrüksiyonu” ile elde edilen müzik sinyali tamamen şeffaftır: en yüksek çözünürlük, net tınılar, sınırsız dinamikler ve size analog reprodüksiyonu hatırlatacak yeni, kesinlikle "gerçek" bir ses ve sahne.


Biraz daha iyi hale getirilemeyecek bir şey yoktur. Son derece saygın ve çok başarılı bulunan Musicbook serimiz bile...

* Katı alüminyum bloktan frezelenmiş gövde
* Tüm fonksiyonlar yeni Lindemann uygulaması ile ayarlanabilir ve kontrol edilebilir. Daha da kolay ve net.
* Yeni, çok daha güçlü akış platformu: Streaming 4.0, tüm online audiophile hizmetleri, stüdyo master kalitesinde akış, Roon Ready.
* Tamamen revize edilmiş DSD veya PCM'de yeniden örnekleme: MEMS FemtoClock ile sıfır titreşim teknolojisi.
* Daha da iyi D / A dönüştürücü: mono modda 2 x AK4493s. Ses kalitesinde rakipsiz.
* Daha da geliştirilmiş analog preamp: şimdi üst sınıf MM girişi ve daha iyi ses ile yüksek güçte kulaklık amplifikatörü.

Bu seriyle eşleşen ortaklarımız: yeni Musicbook POWER 500/1000 güç amplifikatörleri. Temel ve N-Core teknolojisini azaltan devre tasarımımız sayesinde, güç amplifikatörlerimiz üst düzey ses kalitesi sunar. Güçe son derece aç hoparlörlerde bile çok başarılı neticeler...

Kısaca Lindemann Musicbook serisi ile en son teknolojiyi minimum alanda ve üstün performans ile elde edersiniz.

Yeniliklerde Neler Var
Bir sinyal kaynağı olarak, yeni Musicbook Source, önceki modellerden daha da eksiksiz bir donanıma sahiptir. Analog ve dijital cihazlar için bağlantıların yanı sıra birinci sınıf streaming kabiliyeti sunar.

Yeni akış platformu zaten Limetree serimiz tarafından biliniyor ve bu daha fazla özellik ile genişletildi. Örneğin, ürünler artık kapsamlı, müşteriye özel ayar seçenekleri de dahil olmak üzere Lindemann uygulamasıyla tamamen kullanılabilir. Böylece uzaktan kumanda artık zorunlu değildir.


Bir diğer önemli nokta ise / 24bit ve DSD 256'ya kadar çözünürlüklerdir. Bunların hepsi Wireless ile de mümkündür, çünkü cihaz güncel çeşitlilik anten teknolojisine sahiptir. Destek verdiği gerçek zamanlı aktarım hizmetleri Audiophile beklentilerini rahatça karşılar. TIDAL, Qobuz, Deezer, Highresaudio ve yakında Spotify Connect.

WPS sayesinde kablosuz ağlara kolayca bağlanır. 

Başka bir özellik, USB aracılığıyla bağlanan bir DVD-ROM sürücüsünde (Apple Superdrive gibi) CD'leri oynatma imkanıdır. Cd ler DSD'ye yeniden örneklendirilebilir ve bu sayede dha yüksek çözünürlüklü dinleme imkanı doğar.

DAC ( dijital analog çevirici ) bölümünde üst seviye bir yenilik daha. Dac modülü şimdi dünyanın en iyi dönüştürücü modüllerinden biri olan AK4493'e dayanıyor. Son derece düşük bozulmalar, örnek bir müzikalite ve 768kHz ve DSD512'ye kadar olağanüstü çözünürlükler sunar! Musicbook'ta bu yüksek kapasiteli modül çözünürlüğü ve dinamikleri daha da artırmak için mono modda çalıştırılır. Dönüştürücü, üstünlük belirten bir güç kaynağı tarafından desteklenir. Elde edilen1 µV'den daha az gürültü ve parazit sayısı çok önemlidir.

Yakında 20 yaşında olacak ve efsane olarak gösterilen Lindemann CD1'de ilk kez hayata geçirilen yeniden örnekleme konseptimiz yeni Musicbook Source ürününde uç noktalara taşındı. Dünya pazarındaki en iyi örnekleme hızı dönüştürücüsü (180 dBs dinamiği, 32 bit çözünürlük) ile DSD sinyaline son derece hassas yeniden örnekleme yaparak dijital müzik için yepyeni bir örnekleme kalitesi açtık. Referans saati ( clock ) için şu anda en yenilikçi zamanlama teknolojisine güveniyoruz: yaşlanma göstermeyen ve titreşime duyarlı olmayan bir MEMS Femto-Clock.

Zaten mükemmel olan analog çıkış katı daha da geliştirildi. Daha güçlü kulaklıklar ve elektrostatik sürücülü veya düşük hassasiyetli kulaklıklarla uyumlu. Çıkış seviye ayarı, uygulama ayarlarında oldukça kolay bir şekilde yapılır. Bir kulaklık preampı olarak bile yeni Musicbook artık sadece dünya standartlarında.

Bir başka yenilik MM kartuşları için fono aşamasındadır. Yeni modül doğrudan yeni Limetree Phono'dan alındı. ??Kendisinden birkaç kat daha pahalı olan pikap pre amplileri bile çoğu zaman rekabet dışında kalacaktır.

Teknik Özellikler

Genel

Ölçüm koşulları: 22 ° C, 230 V şebeke gerilimi,
Ses Hassasiyeti AP2722
Şebeke bağlantısı: 90-240 V, 50-60 Hz
Güç tüketimi: 0,2 W bekleme, 8 W çalışma, 18 W maks. Boyutlar (G x Y x D): 280 x 220 x 63 mm (11 x 8,7 x 2,5 inç) Ağırlık: 2,6 kg (5,73 lb)

Network Player
Ethernet: 100 Mbit / s
WLAN: Çift bant 802.11a / b / g / n / ac, WPS desteği
Bluetooth: 4.2, A2DP
USB: Sabit diskler, USB bellekler,
DVD ROM sürücüleri, maks. çıkış akımı 1.5 A
Desteklenen kodekler: WAV, FLAC, AIFF, ALAC, MP3, AAC,
Ogg Vorbis, WMA, DSD
UPnP ve DLNA desteği
PCM çözünürlüğü: 44,1 kHz - 384 kHz, 24bit (192 kHz'e kadar WLAN) DSD çözünürlük: DSD 64 - DSD 256 (WLAN, DSD 128'e kadar) Boşluksuz oynatma
Akış hizmetleri: TIDAL, Qobuz, Deezer, HighResAudio, Spotify İnternet radyosu ve podcast
Roon Hazır

DAC "D/A" Modülü
Resolution: 768 kHz/32 bit and DSD 512
Dynamic range: >125 dB
THD & Noise: <0.001 % (@ 0 dB FS)
Master-Clock: Ultra low jitter MEMS Femto Clock 
Re-Sampling: with 180 dB dynamics and 32 bit resolution,  
bit-perfect or DSD
Re-sampling jitter damping: >60 dB
Converter architecture: two AK4493 DACs in dual differential mono mode, AK4137 re-sampler
Çıkış Voltajı: 2.5 V @ 0 dBFS RCA, 5 V @ 0 dBFS XLR Analog preamp  
Girişler : 3 X analog line inputs with 20 kOhms of input impe-dance. Max. input voltage 3.5 V unbalanced. Optional MM input for connecting a turntable (replaces input 1). Connection values MM: 47 kOhms / 150 pF.
Çıkışlar: 1 X balanced ve 1 X unbalanced output. The outputs may be used independently. Output impedance: RCA: 100 ohms, XLR: 20 ohms. Max. output voltage: 2.5 V unbalanced, 5 V balanced

Diğer

Ses seviyesi kontrol aralığı: Aşağıdaki karakteristikle 0 ila 99: 2 dB adımda 0 ila 20, 1 dB adımda 21 ila 60, 0,5 dB adımda 61 ila 99.
Denge kontrolü: 1 dB'lik adımlarla + / - 6 dB
Frekans yanıtı: 2 - 200 kHz (-3 dB)
Kazanç: 0 dB / 6 dB / 12 dB değiştirilebilir
THD ve Gürültü: 2,5 V çıkışta <% 0,001
 

Kulaklık Modülü
Kulaklık konektörü: 6,35 mm (1/4 “) jak soketi Kulaklık kazancı: 0 dB / 12 dB değiştirilebilir.

Önerilen kulaklık empedansı: 16-200 ohm Kulaklık çıkışının sönümleme faktörü:> 100

2 Taksit3 Taksit4 Taksit
79,570,40 x 2Toplam : 159,140,80 TL53,046,93 x 3Toplam : 159,140,79 TL44,010,39 x 4Toplam : 176,041,56 TL
79,570,40 x 2Toplam : 159,140,80 TL53,046,93 x 3Toplam : 159,140,79 TL44,010,39 x 4Toplam : 176,041,56 TL
79,570,40 x 2Toplam : 159,140,80 TL53,046,93 x 3Toplam : 159,140,79 TL44,010,39 x 4Toplam : 176,041,56 TL
79,570,40 x 2Toplam : 159,140,80 TL53,046,93 x 3Toplam : 159,140,79 TL44,010,39 x 4Toplam : 176,041,56 TL
79,570,40 x 2Toplam : 159,140,80 TL53,046,93 x 3Toplam : 159,140,79 TL44,010,39 x 4Toplam : 176,041,56 TL
79,570,40 x 2Toplam : 159,140,80 TL53,046,93 x 3Toplam : 159,140,79 TL44,010,39 x 4Toplam : 176,041,56 TL
79,570,40 x 2Toplam : 159,140,80 TL53,046,93 x 3Toplam : 159,140,79 TL44,010,39 x 4Toplam : 176,041,56 TL
79,570,40 x 2Toplam : 159,140,80 TL53,046,93 x 3Toplam : 159,140,79 TL44,010,39 x 4Toplam : 176,041,56 TL

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Beğenebileceğinizi Düşündük

SSL, American Express, Visa, Mastercard, EFT, Havale PayU, Axess, Bonus, Card Finans, Maximum, Paraf, World, Banka Asya
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.