Subwoofer - SVS SOUND - SVS SOUND PB 2000 PRO BLACK ASH
Yeni
SVS SOUND

SVS SOUND PB 2000 PRO BLACK ASH

56.683,50
%
53.867,15
  • Stok Kodu SVS SOUND PB 2000 PRO BLACK ASH
  • İletişime geçin
Stoğa Girince Haber Ver Fiyatı Düşünce Haber Ver
Adet
56.683,50 'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.

PB-2000 PRO Subwoofer

Şaşırtıcı ayrıntı ve doğrulukla nefes kesen çıkış ve 16 Hz'ye kadar yeraltı düşük frekans uzantısı. PB-2000 Pro, tamamen yeni 12 inç yüksek gezinimli SVS sürücüsü ve 550 watt RMS, 1.500+ watt tepe güç Sledge, tamamen ayrı MOSFET çıkışlı Sledge STA-550D amplifikatöre sahiptir. Kesintisiz kontrol ve odaya enerji veren bas tepkisi sağlarken muazzam gücü kullanmak, 50 MHz Analog Devices Audio DSP'dir. PB-2000 Pro ayrıca ses düzeyinin, DSP işlevlerinin, özel ön ayarların ve daha fazlasının uygun şekilde kontrol edilmesi için SVS subwoofer akıllı telefon uygulamasına sahiptir.

 

Referans Subwoofer Performansı Yeni En Düşük Seviyelere tekrar ulaşıyor. 

2000 Pro modelleri, tüm zamanların en popüler SVS subwoofer'larının yerini alıyor ve tam bir yeniden tasavvurdan daha azına inanmadığımız için, orijinal 2000 Serisine göre her yönden muazzam bir performans yükseltmesini temsil ediyorlar. Hem müzik tutkunlarını hem de ev sineması hayranlarını memnun edecek nefes kesici derin bas uzantısı ve çarpıcı müzikalliğe sahip muazzam çıkış. Referans subwoofer performansı bu fiyat aralığında hiç bulunmamıştı.

Sofistike bir 550 watt RMS, 1.500+ watt tepe güç Sledge STA-550D DSP amplifikatör, yenilikçi yeni 12 inç yüksek gezinimli SVS sürücüsü ve optimize edilmiş çift bağlantı noktalı kabin tasarımı, şaşırtıcı derecede derin ve odayı dolduran çıkış ile bir alanın kontrolünü ele alır. referans oynatma seviyelerinde bile bozulma ipucu.

PB-2000 Pro, Apple, Android ve Amazon cihazları ® için SVS subwoofer DSP akıllı telefon uygulaması aracılığıyla uygun kontrol ve özel ön ayarlar sunar. SVS uygulaması, ses seviyesini kontrol etmenin, birden fazla DSP işlevine erişmenin ve müzik, film, oyun ve daha fazlası için özel ön ayarları programlamanın en uygun yoludur. Audiophile müzik sistemlerinde veya ev sineması surround ses sistemlerinde referans bas için ideal bir çözüm olan PB-2000 Pro, çok daha büyük subwoofer'lardan daha iyi performans gösterirken, fiyat aralığında tüm performans kriterlerini belirler.

 

Pinpoint Kontrolü ve Doğruluğu ile Nefes Kesen Çıkış ve Derin Bas Uzantısı.

Dünyanın en iyi subwoofer'ları olarak neredeyse her endüstri ve medya ödülünü kazanan, amiral gemisi SVS 16-Ultra Serisinin teknolojisine sahip PB-2000 Pro, sürücü kontrolünden veya frekans yanıtı doğruluğundan asla ödün vermeden nefes kesici çıkış ve genişletme sağlar. Portatif kabin tasarımı, fiyat ve kabin boyutuna dayalı olarak subwoofer performansı için yeni bir standart belirlemek için şimdiye kadar geliştirilmiş en sofistike SVS subwoofer teknolojisini çığır açan yeniliklerle birleştirir.

 

Tamamen Yeni 12 inç Yüksek Gezici SVS Sürücüsü - İncelik ve İncelik ile Kalp Vuran Bas

Tamamen yeniden tasarlanmış 12 inç SVS sürücüsü, hatasız doğruluk ve geçici hız ile muazzam düşük frekanslı çıktı sağlar. Olağanüstü sertlik-kütle oranına sahip alüminyum havalandırmalı bir koni ve tescilli bir enjeksiyonla kalıplanmış aşırı gezici çevre, kusursuz kontrol ve doğruluk için kusursuz pistonik hareket sağlar.

15 librenin üzerindeki çift ferrit mıknatıslı motor düzeneği, kontrolü kaybetmeden aşırı sürücü gezintisi üretmek için büyük miktarlarda manyetik üretir. Bozulma olmadan zahmetsizce 20 Hz'nin altında uzatma elde eder.

Kompozit fiber toz kapağına sahip hafif ve sert alüminyum havalandırmalı koni, en yüksek sürüş seviyelerinde bile kontrolü korurken odaya enerji veren SPL'ler oluşturur.

Tescilli enjeksiyon kalıplama kullanan uzun atışlı parabolik surround, tahrik ünitesinin ömrünü korurken hissedebileceğiniz bas için aşırı gezinti sağlar.

Alüminyum direk parçası uzantısı, olağanüstü ısı dağılımı için termal yönetim özelliklerini iyileştirir.

Çift katmanlı ses bobini tasarımı, bozulmayı ve güç sıkıştırmasını en aza indirirken, tam gezintide doğrusallığı ve doğruluğu en üst düzeye çıkarır.

 

Sledge STA-550D Amplifikatör – Zahmetsiz Güç ve Mutlak Komuta.

Muhafazakar bir şekilde 550 watt RMS, 1.500+ watt tepe gücü olarak derecelendirilen Sledge STA-550D amplifikatör, zahmetsiz güç ve hassas kontrol ile 12 inçlik sürücünün tüm potansiyelini en üst düzeye çıkarır. Yenilikçi tasarım, herhangi bir odada, tüm sürücü seviyelerinde olağanüstü gerçek dünya subwoofer performansı için, D Sınıfı bir amplifikatörün verimliliğini, tamamen ayrı MOSFET'ler aracılığıyla muazzam miktarda akımı hareket ettirme yeteneği ile birleştirir.

D Sınıfı Amplifikatörün Verimliliği ile Tamamen Ayrık MOSFET'lerden Yüksek Akım Çıkışı, Sledge STA-550D amplifikatörün cerrahi hassasiyetle muazzam çıkış sağlayan büyük miktarlarda akımı hareket ettirmesine olanak tanır.

Gelişmiş 50 Mhz Yüksek Çözünürlüklü Analog Cihazlar Ses DSP, bir subwoofer'da şimdiye kadar kullanılan en gelişmiş dijital İşlemcidir ve gelişmiş oda içi ayarlama, güçlü DSP kontrolleri ve daha fazlasıyla kesin doğruluk ve bozulmamış ses kalitesini korur. PB-2000 Pro için özel olarak optimize edilmiş frekans tepkisi eğrileri, subwoofer'ın bir odanın kontrolünü ele geçirmesine ve canlı, kalp atışlarını hızlandıran bas ile tamamen basınçlandırmasına olanak tanır.

 

PB-2000 Pro Akıllı Telefon Uygulaması – Subwoofer DSP ve Kontrolü Yönetmenin Şimdiye Kadarki En Kolay Yolu.

2000 Pro Serisi subwoofer uygulaması, ses seviyesini kontrol etmenin, birden fazla DSP işlevine erişmenin ve optimize edilmiş tek dokunuşla ayar için özel ön ayarları programlamanın şimdiye kadarki en uygun yoludur

Müzik, film, oyun ve daha fazlası için. Çapraz frekansları, üç bantlı parametrik EQ'yu, polariteyi, oda kazancını ve daha fazlasını en sevdiğiniz koltuktan ayarlayın.

SVS subwoofer uygulaması ayrıca gelişmiş özelleştirmeye izin verir, böylece önceden ayarlanmış kolay geçiş için subwoofer'ınızı adlandırabilir, subwoofer bekleme modunu seçebilir ve subwoofer'ı fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz. Bluetooth bağlantısı, subwoofer görüş alanı dışındayken bile tam kontrol sağlar ve çift yönlü geri bildirim, hem uygulama hem de arka panel subwoofer arayüzünde gerçek zamanlı olarak ayarlamaları gösterir.

Subwoofer görüş alanı dışındayken bile rahat kontrol için Bluetooth ile bağlanır.

Filmler, müzik ve daha fazlası için özel ön ayarlar kaydedilebilir, böylece dinleme tercihleriniz için optimize edilmiş tek dokunuşla ayar yapabilirsiniz.

Subwoofer görüş alanı dışındayken bile rahat kontrol için Bluetooth ile bağlanır.

3 bantlı parametrik EQ denetleyicisi, frekans eğimi ve Q faktörü için dört farklı eğimle tek Hz seviyesine kadar hassas ayarlara izin verir, böylece kullanıcılar tepe noktaları, sıfırlar ve diğer oda sorunlarını ortadan kaldırarak performansı iyileştirebilir.

"Standart" ve "Mühürlü" için özelleştirilmiş frekans yanıt eğrilerine sahip Değişken Bağlantı Noktası Ayarlama Modları, maksimum çıkış veya derin bas uzantısı ve geçici hız için ayarlamaya izin verir.

2 yönlü geri bildirim, güncellemeleri hem uygulama hem de arka panel subwoofer arayüzünde gerçek zamanlı olarak gösterir.

 

Arka Panel Akıllı Kontrol Arayüzü (ICI).

ICI'nin diğer özellikleri arasında, pürüzsüz sonik geçişler ve hoparlörlerle sorunsuz harmanlama sağlamak için düşük geçişli bir filtre frekansı ve ana hoparlörler veya ek subwoofer'larla hizalanmak üzere subwoofer çıkışının zamanlamasını kaydırmak için faz kontrolü bulunur.

ICI'nin diğer özellikleri arasında, pürüzsüz sonik geçişler ve hoparlörlerle sorunsuz bir şekilde harmanlama sağlamak için bir alçak geçiş filtresi ve ana hoparlörler veya ek subwoofer'larla hizalanmak üzere subwoofer çıkışının zamanlamasını değiştirmek için faz kontrolü bulunur.

Akustik Olarak Hareketsiz ve Sert Destekli Portlu Kabin Tasarımı.

Akustik olarak optimize edilmiş PB-2000 Pro Serisi kabindeki ekstra kalın MDF ön bölme ve kapsamlı dahili destek, ödün vermeyen subwoofer performansı için boş bir tuval görevi gören rezonanssız bir ortam yaratır. Akustik yalıtım, en derin düşük frekanslar referans ses seviyesinde çalındığında bile kabindeki tüm renklenme veya rezonansı ortadan kaldırır. Bir odadaki gürültü artefaktlarını azaltmak için koruyucu, rezonans yapmayan ekstra kalın ABS ızgara ve özel izo-elastomer ayaklar içerir.

 

Subwoofer Özellikleri:

Premium Siyah Kül kaplama seçeneği

Koruyucu rezonanssız ekstra kalın ABS kumaş örgü ızgara

Önden ateşlemeli 12 inçlik yüksek gezinti SVS sürücüsü

Çift 3 inç bağlantı noktası

Akıllı Kontrol Arayüzü (ICI) ile arkaya monte amplifikatör

İzo-elastomer ayaklar

Sağlam Orta Yoğunluklu Sunta (MDF) kabin yapısı

Boyutlar (ızgara ile): 53.2 Y X 44 G X 60D cm 

Boyutlar (ızgarasız): 53.2 Y X 44 G X 57.1 D cm 

Sevk Edilen Boyutlar: 66.2 Y X 56.2  G X 76.2 D cm

Ağırlık (kutusuz): 29,4 Kğ 

Sevk  Ağırlık: 35,3 Kğ

16Hz - 290Hz +/-3dB (standart mod)

17Hz - 290Hz +/-3dB (kapalı mod)

Küçük ve orta büyüklükteki odalarda 2-3 Hz daha derin uzantı bekleyin.

2 metrelik yer düzlemi yansıtıcı yapılardan uzakta (yarı yankısız).

Mevcut oda kazancından maksimum yararlanmak için özel olarak optimize edilmiş yuvarlanma eğimi.

 

Sürücü Özellikleri:

Tamamen yeni, tescilli 12 inç yüksek gezinimli SVS 2000 Pro subwoofer sürücüsü, sarkık motorlu

Çift katmanlı yüksek saflıkta bakır ses bobini, kütleyi azaltırken ve sürücü verimliliğini artırırken, aşırı gezintide maksimum manyetik sağlar. Maksimum termal iletkenlik için birinci sınıf 2” poliimid emdirilmiş fiberglas şekillendirici etrafında inşa edilmiştir.

İki büyük, özel toroidal ferrit mıknatıs, mümkün olan en derin ve en yetkili bas için en yüksek gezinim, SPL ve başlatma/başlatma gücünü sağlamak için benzersiz seviyelerde manyetik kuvvet üretir.

Yeni birinci sınıf toz boyalı sepet, maksimum sertlik, gerilme mukavemeti ve enerji aktarımı için optimize edilmiş FEA.

Tamamen yeni 12 inç 1050 alüminyum havalandırmalı koni, hafif, çıkıntılı ve nötr yayılan bir yüzey sağlar.

Hassas işlenmiş motor elemanları ve dar toleranslı süspansiyon parçaları, referans hacimlerde bile son derece sıkı ve hızlı çıktı için tam gezinmede eşsiz doğrusallık üretir.

Aşırı büyük boyutlu düşük karbonlu havalandırmalı 1008 çelik U-yoke ve üst plaka, maksimum performans ve verimlilik için üstün soğutma ve gelişmiş manyetikler sağlar.

Alüminyum kısa devre manşonu boşluk indüksiyonunu ve distorsiyonu azaltır, termal iletkenliği arttırır ve manyetik doğrusallığı iyileştirir.

Nomex kompozit örümcek içinden örülmüş çift dengeli 24 telli gümüş kaplama Litz teli yüksek sıcaklık uçları, amplifikatörden ses bobinine bozulmamış bir elektrik bağlantısı sağlar.

Nikel kaplı yüksek gerilim yaylı terminaller.

Tescilli enjeksiyonla kalıplanmış conta ve aşırı hareketli çevre, kesin doğruluk ve kontrol için ideal pistonik hareketi korur.

 

SVS Sledge-550D Amplifikatör Özellikleri:

1.500+ watt Peak Power ile muazzam derecede güçlü Sledge 550 watt RMS D Sınıfı tasarım

Muazzam 25 Amp 600 Volt MOSFET'ler ile yüksek verimli, soğuk çalışan D Sınıfı anahtarlama topolojisi, daha düşük EMI ve en yüksek verimlilik sağlarken, SPL'ler üretmek için zahmetsiz güç ve referans dinleme seviyelerinin çok ötesinde bozulmamış netlik ile düşük frekans çıkışı sağlar.

Çift hassasiyetli 56 bit filtrelemeli yüksek çözünürlüklü 50 Mhz Analog Cihazlar Ses DSP'si, bir ev subwoofer'ında bulunan en gelişmiş subwoofer işlemcisidir.

Hoparlörlerle mutlak en iyi hizalama ve herhangi bir odada optimize edilmiş performans için üç parametrik EQ ile kullanıcı tarafından ayarlanabilen düşük geçiş, faz, polarite ve oda kazanç telafisinden eşsiz zeka.

Üç kullanıcı ön ayarına sahip iOS ve Android cihazlar için çığır açan SVS Bluetooth DSP kontrol uygulaması, her oda ve sistem için özel ayar yapılmasına olanak tanır.

Tüketici ve profesyonel ses uygulamaları için ultra geniş giriş voltajına sahip RCA stereo giriş/çıkış.

Tamamen yeni arka panel Akıllı Kontrol Arayüzü (ICI) buton kontrolleri ile kullanıcı arayüzü.

Kablosuz subwoofer yerleştirme için SVS SoundPath Kablosuz Ses Adaptörü gibi servis ve güç aksesuarları için USB çıkışı.

Maksimum Kurulum Kolaylığı için Otomatik/Açık ve 3-12V AC/DC tetik.

Giriş empedansı 16kohm (dengesiz RCA).

Yeşil 0,5 watt düşük bekleme güç tüketimi.

RoHS uyumlu, kurşunsuz yapı, dünya çapında güvenlik sertifikaları.

 

SVS Uygulaması Özellikleri:

Bluetooth kontrollü subwoofer DSP akıllı telefon uygulaması iOS, Android ve Amazon işletim sistemleri ile çalışır.

Geçiş frekanslarını, parametrik EQ'yu, polariteyi, oda kazancını ve diğer tüm bas yönetimi işlevlerini ayarlamanın en kolay ve en uygun yolu.

Üç kullanışlı özel ön ayar, en sevdiğiniz koltuktan herhangi bir oda veya sistemde mükemmel ayar yapmanızı sağlar.

Eşsiz çift yönlü geri bildirim, hem uygulama hem de subwoofer arayüzünde gerçek zamanlı olarak ayarlamaları gösterir.

Takip etmesi kolay öğretici, tüm işlevler için net rehberlik sağlar.

 

Aksesuarlar:

Koruyucu rezonanssız ekstra kalın ABS kumaş örgü ızgara

İzo-elastomer ayaklar dahildir

Ekstra ağır hizmet tipi, yüksek akımlı 6 fit güç kablosu

Hızlı başlangıç ​​Kılavuzu

2 Taksit3 Taksit4 Taksit
28,341,75 x 2Toplam : 56,683,50 TL18,894,50 x 3Toplam : 56,683,50 TL15,675,82 x 4Toplam : 62,703,28 TL
28,341,75 x 2Toplam : 56,683,50 TL18,894,50 x 3Toplam : 56,683,50 TL15,675,82 x 4Toplam : 62,703,28 TL
28,341,75 x 2Toplam : 56,683,50 TL18,894,50 x 3Toplam : 56,683,50 TL15,675,82 x 4Toplam : 62,703,28 TL
28,341,75 x 2Toplam : 56,683,50 TL18,894,50 x 3Toplam : 56,683,50 TL15,675,82 x 4Toplam : 62,703,28 TL
28,341,75 x 2Toplam : 56,683,50 TL18,894,50 x 3Toplam : 56,683,50 TL15,675,82 x 4Toplam : 62,703,28 TL
28,341,75 x 2Toplam : 56,683,50 TL18,894,50 x 3Toplam : 56,683,50 TL15,675,82 x 4Toplam : 62,703,28 TL
28,341,75 x 2Toplam : 56,683,50 TL18,894,50 x 3Toplam : 56,683,50 TL15,675,82 x 4Toplam : 62,703,28 TL
28,341,75 x 2Toplam : 56,683,50 TL18,894,50 x 3Toplam : 56,683,50 TL15,675,82 x 4Toplam : 62,703,28 TL

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Beğenebileceğinizi Düşündük

SSL, American Express, Visa, Mastercard, EFT, Havale PayU, Axess, Bonus, Card Finans, Maximum, Paraf, World, Banka Asya
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.