Subwoofer - SVS SOUND - SVS SOUND SB 1000 PRO
Yeni
SVS SOUND

SVS SOUND SB 1000 PRO

33.511,00
%
31.835,45
  • Stok Kodu SVS SOUND SB 1000 PRO
  • Stoklarımızda
Fiyatı Düşünce Haber Ver
Adet
33.511,00 'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.

SB-1000 PRO Yeni Subwoofer

 

 

 

 

Subwoofer performansını fiyatı ve ötesinde yeniden tanımlayan son teknoloji özelliklere sahip 13 inçlik kompakt bir muhafazadan nefes kesen bas ve çarpıcı müzikalite. Sınıfının çok üzerinde yumruklar atan efsanevi soyağacına sahip gerçek bir güç merkezi olan SB-1000 Pro subwoofer, bozulmamış, oda enerji veren bas için tamamen ayrı MOSFET çıkışlı ve sofistike 50 MHz DSP'li 325 watt RMS, 820+ watt tepe güç Kızak amplifikatörüne sahiptir. Yeniden tasarlanan 12 inçlik yüksek gezi sürücüsü, daha sürükleyici dinleme deneyimleri için kalp atışlarını hızlandıran, ton olarak doğru alt uçla bir odanın kontrolünü ele alıyor. Ayrıca uygun ayar ve kontrol için SVS subwoofer DSP akıllı telefon uygulamasını içerir.

 

 

Referans Subwoofer Performansı Tüm Zamanların En Düşük Seviyesinde

 

20 Hz'ye kadar dudak uçuklatan derin bas genişletme ve hem müzik tutkunlarını hem de ev sineması hayranlarını memnun edecek çarpıcı müzikalliğe sahip devasa çıkış. Referans subwoofer performansı, bu boyutta bir kabinden bu fiyata daha önce hiç bulunmamıştı. SB-1000 Pro, her yönden çığır açan bir subwoofer'dır.

 

Nispeten kompakt bir kabinden muazzam subwoofer performansı sağlamak için yüksek gezinimli 12 inç SVS SB-1000 Pro sürücüsünde çok sayıda yenilik kullanıldı. Koni, surround, ses bobini ve motor tertibatındaki gelişmeler, oda enerji veren SPL'ler için en düşük frekanslarda hassasiyet ve kontrolle gezini en üst düzeye çıkarır.

 

Amiral gemisi SVS 16-Ultra Serisinden referans amplifikatör teknolojisini kullanan SB-1000 Pro, tamamen ayrı MOSFET çıkışlı 325 watt RMS, 820+ watt tepe güç Kızak STA-325D amplifikatöre sahiptir. Daha ikna edici bas efektleri için ton doğruluğu ve sürücü kontrolü sağlarken muazzam güçten yararlanmak, SB-1000 Pro için hassas bir şekilde ayarlanmış frekans yanıtına sahip 50 MHz Analog Devices Audio DSP'dir.

 

SB-1000 Pro ayrıca ses seviyesini kontrol etmenin, birden fazla DSP işlevine erişmenin ve özel ön ayarları programlamanın en uygun yolu olan SVS subwoofer akıllı telefon uygulamasına sahiptir. Çapraz frekansları, üç bantlı parametrik EQ'yu, polariteyi, oda kazancını ve daha fazlasını en sevdiğiniz koltuktan ayarlayın.

1000 Pro Serisi Teknoloji

Ödün Vermeyen Performans için İlham Veren Subwoofer Mühendisliği.

 

Yeni SVS 1000 Pro Serisi, 16-Ultra Serisi, 4000 Serisi, 3000 Serisi ve 2000 Pro Serisinden teknolojik gelişmelere sahiptir. Bu teknoloji, subwoofer performans değeri için yeni bir standart belirlemek için özel 1000 Pro Serisi yenilikleri ile birleşiyor. Artık her zamankinden daha fazla insan, kusursuz doğruluk ve kontrolle, insan işitme eşiğinin altında odayı titreten basların keyfini çıkarabilir.

Müzikal ve 20 Hz'ye kadar hassas, odayı sarsan bas ile stereo veya ev sineması hoparlör sisteminize enerji katın. SB-1000 Pro, fiyat aralığındaki tüm performans kriterlerini alt üst eder ve rakipsiz bir kullanıcı deneyimi için yenilikçi teknolojiye sahiptir. Basitçe söylemek gerekirse, kendi sınıfında

 

YENİ! 12 inç SVS High-Excursion Driver - İncelik ve incelik ile odayı sarsan bas.

 

 

Mevcut her inç kare yüzey alanını en üst düzeye çıkaran SVS, yüksek gezinimli 12 inçlik bir sürücü ve çift ferrit motor düzeneğini akustik olarak atıl, 13 inçlik bir kabine yerleştirdi. Nispeten kompakt sızdırmaz bir kabinde bu kadar güçlü bir amplifikatör ve motorla uğraşırken termal yönetim çok önemlidir. SVS, performansı etkilemeden SB-1000 Pro subwoofer'ı serin tutmak için havalandırmalı bir kutup parçası ve verimli yüksek güçlü ses bobini tasarladı.

Çok sayıda yenilik, tamamı doğru ve kontrollü kalırken yeraltında derin bas uzantısı ve sismik çıkış üretmeyi amaçlayan, sızdırmaz bir kabin muhafazası içinde performansı artırır.

Olağanüstü sertlik-kütle oranına sahip fiber kompozit koni, keskin bir hassasiyetle bir kuruşta başlayıp dururken büyük miktarda havayı hareket ettirir.

Tescilli enjeksiyon kalıplı aşırı gezici çevre, en yüksek sürüş seviyelerinde bozulma olmadan noktasal kontrol ve doğruluk için kusursuz pistonik hareket sağlar.

Genişletilmiş alüminyum kutuplu çift ferrit mıknatıslı motor düzeneği, ince ve üst düzey bas heyecanları için zahmetsiz isteğe bağlı itici güç üretir.

Toz kaplamalı FEA optimize edilmiş sürücü sepeti, maksimum sertlik, gerilme mukavemeti ve termal enerji aktarımı sağlar.

Çift katmanlı ses bobini tasarımı, bozulmayı ve güç sıkıştırmasını en aza indirirken, tam gezintide doğrusallığı ve doğruluğu artırır.

 

 

Sledge STA-325D Amplifikatör – Gelişmiş kontrol ile zahmetsiz güç.

 

325 watt RMS, 820+ watt tepe gücünde muhafazakar bir şekilde derecelendirilen Sledge STA-325D amplifikatör, zahmetsiz güç ve hassas kontrol ile 12 inçlik sürücünün tüm potansiyelini en üst düzeye çıkarır. Yenilikçi tasarım, D Sınıfı bir amplifikatörün verimliliğini, herhangi bir odada, tüm sürücü seviyelerinde olağanüstü gerçek dünya subwoofer performansı için tamamen ayrı MOSFET'ler aracılığıyla devasa akım üretme yeteneği ile birleştirerek herhangi bir ev sinema sistemi veya stereo hoparlör sistemi ile sorunsuz entegrasyona olanak tanır. .

 

D Sınıfı amplifikasyonun verimliliği ile Tamamen Ayrık MOSFET'lerden Yüksek Akım Çıkışı, Sledge STA-325D ampl'ye izin verir

 

Cerrahi hassasiyetle muazzam çıktı sağlayan büyük miktarlarda akım üretmek için ifier.

Gelişmiş 50 Mhz Yüksek Çözünürlüklü Analog Cihazlar Ses DSP, bir subwoofer'da şimdiye kadar kullanılan en gelişmiş dijital işlemcidir ve gelişmiş oda içi ayar, güçlü DSP kontrolleri, özel ön ayarlar ve daha fazlasıyla bozulmamış ses kalitesini korur.

Sızdırmaz kabin SB-1000 Pro için optimize edilmiş frekans tepkisi eğrileri, subwoofer'ın bir odanın kontrolünü ele geçirmesine ve doğru, kalp atışlarını hızlandıran, akustik olarak ayarlanmış bas ile odayı basınçlandırmasına olanak tanır.

 

SB-1000 Pro Akıllı Telefon Uygulaması – Subwoofer DSP ve kontrolünü yönetmenin şimdiye kadarki en kolay yolu.

 

 

Ses seviyesini kontrol etmenin, birden fazla DSP işlevine erişmenin ve müzik, film, oyun ve daha fazlası için optimize edilmiş özel önceden ayarlanmış ayar profillerini programlamanın şimdiye kadarki en uygun yolu. Hepsine tek dokunuşla erişilebilir. Çapraz frekansları, üç bantlı parametrik EQ'yu, polariteyi, oda kazancını ve daha fazlasını en sevdiğiniz koltuktan ayarlayın.

Subwoofer görüş alanı dışındayken bile rahat kontrol için Bluetooth ile bağlanır.

Filmler, müzik ve daha fazlası için dinleme tercihlerine göre optimize edilmiş ayarlarla tek dokunuşla ayarlama için kaydedilmiş özel ön ayarlar. Hepsine tek dokunuşla erişilebilir.

"Port dizyan" ve "Kapalı kutu dizayn" için özelleştirilmiş frekans yanıt eğrilerine sahip değişken bağlantı noktası ayarlama modları, maksimum çıkış veya derin bas uzantısı ve geçici hız için ayarlamaya izin verir.

3 bantlı parametrik EQ denetleyici, kullanıcıların tepe noktaları, sıfırları ve diğer oda sorunlarını ortadan kaldırarak performansı özelleştirebilmeleri için artırma veya kesme, Q faktörü ve frekans için tek Hz düzeyine kadar hassas ayarlara izin verir.

 

 

Arka Panel Akıllı Kontrol Arayüzü (ICI).

 

Arka paneldeki SVS Akıllı Kontrol Arayüzü (ICI), subwoofer'ın en kritik işlevleri için kontrol seçenekleri ve bağlantılar sağlar.

Arka Panel Akıllı Kontrol Arayüzü (ICI)

Sistem ve odaya en iyi uyan genel çıkış seviyesinin ince ayarını yapmak için Seviye Kontrolü

Pürüzsüz sonik geçişler ve ana hoparlörlerle kusursuz uyum sağlamak için düşük geçişli filtre kontrolü

Subwoofer'ın çıkış zamanlamasını ana hoparlörler veya ek subwoofer'larla hizalamak için faz kontrolü

USB bağlantı noktası ayrıca, kaynak bileşenden subwoofer'a giden bir kablo ihtiyacını ortadan kaldıran isteğe bağlı SVS SoundPath Kablosuz Ses Adaptörü için güç sağlar.

Çoğu AV alıcısı ve preamplifikatör ile kullanım için RCA Audio Interconnect Girişi

Eski alıcılarla kullanım için Hoparlör Seviyesi Stereo Girişleri

Akustik Olarak Hareketsiz ve Sert Gerilmiş Mühürlü Kabin Tasarımı.

Mütevazı ama şık, akustik olarak optimize edilmiş sızdırmaz kabin, rezonanssız bir ortam yaratmak için ekstra kalın MDF ön bölmeye ve sert iç desteklere sahiptir. Neredeyse her odaya veya sisteme sığacak kadar kompakt, ödün vermeyen subwoofer performansı için boş bir tuval görevi görür.

 

Akustik absorpsiyon, en derin düşük frekanslar referans ses seviyesinde çalındığında bile kabindeki tüm renklenmeleri ortadan kaldırır.

Kumaş örgü kaplamalı koruyucu rezonanssız ekstra kalın ABS ızgara çerçevesi, sürücüyü korurken uzun ömür sağlarken hasarı önler

En yüksek sürücü seviyelerinde rezonanssız performans için güçlendirilmiş dahili destek

Özel izo-elastomer vidalı ayaklar, gürültü artefaktlarını azaltır ve kararlılığı artırır

 

 

 

 

 

Özellikler :

 

Frekans Tepkisi / Akustik Veriler:

 

20-270 Hz +/- 3 dB

Küçük ve orta büyüklükteki odalarda 2-3 Hz daha derin uzantı bekleyin.

Yansıtıcı yapılardan (yankısız) 2 metrelik yer düzlemi.

Mevcut oda kazancından maksimum fayda sağlamak için özel olarak optimize edilmiş yuvarlanma eğimi.

 

Subwoofer Özellikleri:

Koruyucu rezonanssız ekstra kalın ABS kumaş örgü ızgara

İzo-elastomer ayaklar dahildir

Ekstra ağır hizmet tipi, yüksek akımlı güç kablosu 6'

Hızlı başlangıç ​​Kılavuzu

Dengesiz stereo giriş/çıkış

Hoparlör Seviyesi Stereo Girişi

Uygulama üzerinden Otomatik/Açma ve Tetikleme seçenekleri, 3-12V AC/DC tetikleme

RoHS uyumlu, kurşunsuz yapı, dünya çapında güvenlik sertifikaları

Yeşil 0,5 watt düşük bekleme güç tüketimi

 

Boyutlar (ızgara ile): 34.2 Y X 33 G X 37.5 D cm

Boyutlar  (Izgarasız): 34.2 Y X 33 G X 35.2 D cm

Sevk Boyutları : 45.5 Y X 44.2 G  X 47.1 D cm 

Ağırlık  (kutusuz): 11.9 Kğ   Izgara ile

Sevk Ağırlığı  15 Kğ

 

Sürücü Özellikleri:

Yüksek hassasiyetle ayarlanmış radyal motor konfigürasyonuna sahip tamamen yeni tescilli 12 inç uzun mesafeli sürücü.

8,33 lb (3,78 kg) pound Woofer ile 5,73 lb (2,6 kg) pound motor

13,3 mm Xmax, 26,9 mm Xmech hassas hizalanmış gezinti

Yüksek akımlı 6 katmanlı yüksek saflıkta bakır tel sargılı 1,5” çaplı Ses Bobini

Birinci sınıf yüksek saflıkta bakır ses bobini sargı tasarımı, maksimum ısı dağılımı, doğrusallık ve yüksek gezinim için ayarlanmış manyetiklerle bozulmayı ve güç sıkıştırmasını en aza indirir

İki parçalı yüksek dereceli büyük boy Y30 Ferrit mıknatıslı motor

Yüksek Sıcaklık 3003-H18 alüminyum şekillendirici/sallanan

6” kompozit pamuk-poli ekstrem gezinimli lineer örümcek

Çift 24 telli bakır alaşımlı yüksek sıcaklık kabloları

Tescilli enjeksiyonla kalıplanmış conta ve NBR aşırı gezinti surround

Gelişmiş hassasiyet ve geçici yanıt için hafif işlenmiş Fiber Kompozit koni

Optimum manyetikler için düşük karbonlu 1010 çelikten üst plaka tertibatı

Maksimum soğutma ve elektromanyetik için entegre kutup parçası uzantısına sahip büyük boy düşük karbonlu 1008 çelik T boyunduruğu

Maksimum sağlamlık, gerilme mukavemeti ve enerji aktarımı için FEA optimize edilmiş analize sahip 12” birinci sınıf toz boyalı sepet

Kesintisiz geçici hız ile tam gezi ve endüstrinin en iyisi SPL'yi sürmek için büyük boyutlu motor sistemi

Motor ve dar toleranslı süspansiyon parçaları için hassas işleme, tüm hareket aralığında kusursuz doğrusallık sağlar

 

SVS Sledge-325D Amplifikatör Özellikleri:

325 watt RMS, 820+ watt tepe güç çıkışı D Sınıfı tasarım

50Mhz Analog Cihazlar Audio DSP, yüksek çözünürlüklü çift hassasiyetli 56bit filtreleme

4V hat seviyesi girişine kadar tüketici ve profesyonel ses için uyumlu geniş giriş voltajı bant genişliği.

17A 650V MOSFET'li yüksek verimli LLC rezonant SMPS, rezonans anahtarlama, daha düşük EMI ve en yüksek verimlilikle sonuçlanır.

Devasa 34A 120V MOSFET'ler ile serin çalışan D Sınıfı amplifikatör anahtarlama topolojisi

iOS ve Android için SVS BLE kontrol uygulaması, 3 eksiksiz ad verilebilir ve özelleştirilebilir Kullanıcı ön ayarı içerir, IOS'u destekler (iphone5 veya daha yenisi veya Android (4.42 veya daha yenisi), ön ayar başına 3 PEQ, ayarlanabilir düşük geçiş, faz, polarite, oda kazancı telafisi, ve hoparlörlerle en iyi hizalamayı kontrol edin.

1000 Pro'ya özel müşteri EQ ve DSP sınırlayıcı ayarları

Giriş empedansı 16kohm (dengesizlik RCA)

Giriş empedansı 20kohm (hoparlör seviyesi)

Parlak mavi 11 LED çubuk ekranı ve kolay buton kontrolleri ile amplifikatörde yeni Akıllı Özellik kontrolü (IFC) kullanıcı arayüzü.

 

SVS Uygulama Özellikleri:

Bluetooth kontrollü subwoofer DSP akıllı telefon uygulaması, iOS, Android ve Amazon işletim sistemleri ile çalışır.

Geçiş frekanslarını, parametrik EQ'yu, polariteyi, oda kazancını ve diğer tüm bas yönetimi işlevlerini ayarlamanın en kolay ve en uygun yolu.

Üç kullanışlı özel ön ayar, en sevdiğiniz koltuktan herhangi bir oda veya sistemde mükemmel ayarlama yapmanızı sağlar.

Eşsiz çift yönlü geri bildirim, ayarlamaları hem uygulamada hem de subwoofer arayüzünde gerçek zamanlı olarak gösterir.

Takip etmesi kolay öğretici, tüm işlevler için net rehberlik sağlar.

Aksesuarlar:

Koruyucu rezonanssız ekstra kalın ABS kumaş örgü ızgara

İzo-elastomer ayaklar dahildir

Ekstra ağır hizmet tipi, yüksek akımlı 6 fitlik güç kablosu

Hızlı başlangıç ​​Kılavuzu

2 Taksit3 Taksit4 Taksit
16,755,50 x 2Toplam : 33,511,00 TL11,170,33 x 3Toplam : 33,510,99 TL9,267,47 x 4Toplam : 37,069,88 TL
16,755,50 x 2Toplam : 33,511,00 TL11,170,33 x 3Toplam : 33,510,99 TL9,267,47 x 4Toplam : 37,069,88 TL
16,755,50 x 2Toplam : 33,511,00 TL11,170,33 x 3Toplam : 33,510,99 TL9,267,47 x 4Toplam : 37,069,88 TL
16,755,50 x 2Toplam : 33,511,00 TL11,170,33 x 3Toplam : 33,510,99 TL9,267,47 x 4Toplam : 37,069,88 TL
16,755,50 x 2Toplam : 33,511,00 TL11,170,33 x 3Toplam : 33,510,99 TL9,267,47 x 4Toplam : 37,069,88 TL
16,755,50 x 2Toplam : 33,511,00 TL11,170,33 x 3Toplam : 33,510,99 TL9,267,47 x 4Toplam : 37,069,88 TL
16,755,50 x 2Toplam : 33,511,00 TL11,170,33 x 3Toplam : 33,510,99 TL9,267,47 x 4Toplam : 37,069,88 TL
16,755,50 x 2Toplam : 33,511,00 TL11,170,33 x 3Toplam : 33,510,99 TL9,267,47 x 4Toplam : 37,069,88 TL

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Beğenebileceğinizi Düşündük

SSL, American Express, Visa, Mastercard, EFT, Havale PayU, Axess, Bonus, Card Finans, Maximum, Paraf, World, Banka Asya
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.